Ballina / Ekonomi / ATY, Ku jemi gjithmonë bashkë (VIDEO)

ATY, Ku jemi gjithmonë bashkë (VIDEO)

Kompania mobile IPKO Telekomunikimet ka lansuar në treg një video-reklamë duke i falenderuar 1 milion klientët e vetë për besnikërin.

Në video shfaqën njerëz të grupmoshave të ndryshme ku përmes aplikacioneve dhe shërbimeve të shumta të IPKO-së shpërndajnë me njëri tjetrin të gjitha momentet e jetës.

- Lajme

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Kështu u nxor nga paraburgimi Haradinaj për t’u dërguar në Gjykatë (VIDEO)

Ky është momenti kur Ramush Haradinaj u nxor nga paraburgimi ku u mbajt për 1 …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BelgiumBrazil