Ballina / Info / Blunt dhe Real publikojnë këngën “Rrugës” (VIDEO)

Blunt dhe Real publikojnë këngën “Rrugës” (VIDEO)

Dyshja Blunt dhe Real One kanë publikuar klipin e këngës së re “Rrugës”.

Kënga në tërësi është punuar nga vetë rep-artistët dhe është ritmike. Blunt ka deklaruar se kjo është kënga më komerciale që kanë realizuar deri tash dhe se presin patjetër që të pëlqehet nga publiku.

“Rambo”, Vera” e “Presion” janë disa nga këngët dhe videoklipet paraprake të Bluntit e Real 1. Dyshja është shumë e kërkuar edhe për bashkëpunime, dhe disa nga to janë me Jonida Maliqin, Ledri Vulën e Rona Nishliun. /Koha/

- Lajme

Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

Sot fillon fushata “Promovimi i qumështit të freskët vendor”

Me moton “Qumështi i vendit tim”, fushata është gjithëpërfshirëse dhe ka për detyrë informimin e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BelgiumBrazil