Ballina / Info / Produksion

Produksion

Blunt dhe Real publikojnë këngën “Rrugës” (VIDEO)

Dyshja Blunt dhe Real One kanë publikuar klipin e këngës së re “Rrugës”. Kënga në tërësi është punuar nga vetë rep-artistët dhe është ritmike. Blunt ka deklaruar se kjo është kënga më komerciale që kanë realizuar deri tash dhe se presin patjetër që të pëlqehet nga publiku. “Rambo”, Vera” e “Presion” janë disa nga këngët dhe videoklipet paraprake të Bluntit …

Lexo më shumë »

Leonora lanson “Të kam jetë” (VIDEO)

Leonora Jakupi ka lansuar projektin e saj të radhës, të quajtur “Të kam jetë”.  Kënga e re e Leonorës vjen pas rreth 1 muaj pas projektit të saj të fundit, “Diamant”, këngë e cila deri më tani ka mbledhur mbi 2.5 milionë shikime në Youtube. Klipi i “Të kam jetë” është punuar nga “Max production” ndërsa për tekstin dhe muzikën …

Lexo më shumë »
BelgiumBrazil