Ballina / Info / Advertising / “Mega Holding Balkan” prezantohen produktet për krijimin e faqeve të internetit

“Mega Holding Balkan” prezantohen produktet për krijimin e faqeve të internetit

Në sloganin “çdokush mund të projektojë dhe dizenjojë faqen e tij të internetit”, Kompania Mega Holding Balkans, prezantoi produktet në fushën e krijimit të faqeve të internetit, në mbledhjen e cdo muaji të Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë, Shqipëri-Turqi.

Kompania operon në treg prej mëse 10 vjet, për ta kthyer internetin në mjet komunikimi për cdo individ.

Në mbledhjen e përmuajshme të Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Shqipëri-Turqi, të mbështetur nga kompania Mega Holding Balkan, u bë i mundur prezantimi i produkteve në fushën teknologjike të krijimit të faqeve të internetit. Kompania në fjalë, ka për qëllim ofrimin e shitjes dhe shërbimit për krijimin e faqeve të internetit në 54 vendet disponon përfaqësi. Kryetari i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Shqipëri-Turqi, Sejman Penxharllëgil dha para anëtarëve vlerësoi kompaninë Mega Holdin Balkan si dhe zbuloi disa detaje të projektit.

Slogani i Mega Holding Balkan është “Every Body Can Design”, pra çdokush mund të projektojë dhe dizenjojë faqen e tij të internetit. Modeli i shitjes së drejtpërdrejtë është është i vetmi i pranuar në mbarë botën që lejon mundësi të barabarta për të fituar si nga amnientet e shtëpisë apo edhe në zyrë. /OraNews/

- Lajme

Lajme
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

BB: Kosova me nivelin më të ultë për kreditë të këqija

Kreditë me probleme në vendin tonë gjatë vitit që shkoi shënuan nivelin 6.2%, derisa sipas …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BelgiumBrazil