Ballina / Info / Advertising / Red Rain me feste madhështore për lojën “Kush o ma i çarti”

Red Rain me feste madhështore për lojën “Kush o ma i çarti”

Red Rain është duke e bërë nxehtë edhe në këtë muaj të freskët Shtatori. Ketë po e arrin përmes lojës shpërblyese “Kush o ma i çarti”.

Pjesëmarrësit nga të gjitha trojet shqiptare, i kanë dhëne shpirt kësaj loje përgjatë muajve qershor, korrik, gusht dhe tani në shtator.  Entuziazëm i papërshkrueshëm ka mbretëruar në rrjetet sociale, gjithandej lojtar të mrekullueshëm me ide kreative.

Nga eksperienca e takimeve me fituesit, organizatorët e lojës shprehen mjaftë të lumtur. Siç duket është kënaqësi të shpërblehen konsumatorët besnik dhe ata që qëndrojnë pranë shijes së Red Rain.

Në përfundim të lojës, është duke u organizuar eventi madhështor i ndarjes së  shpërblimeve.

“Me këtë rast do të takohemi me lojtarët dhe do të bëjmë mbylljen e lojës shpërblyese”– u shprehën përfaqësuesit e kompanisë.

Përfaqësuesit e kompanisë premtuan që së shpejti do t’i bëjnë të ditura detajet për lokacionin, orën dhe vendin e festës.

Shtatorit po i afrohet fundi dhe lojës shpërblyese po ashtu. Zbavitja verore ishte mjaftë e këndshme me Red Rain. Çdo fillim e ka fundit e vet, loja “Kush o ma i çarti” po sjell aromë të këndshme të përfundimit. Ka mbetur edhe një javë nga ndarja e shpërblimeve dhe me këtë rast ju ftojmë të gjithëve të përkrahni miqtë tuaj dhe pjesëmarrësit që janë në lojë.

/Express/

- Lajme

Lajme
Infosite është portal informativ dhe është dritarja ku ju do të keni mundësi të njiheni me informacione të fushave të ndryshme.

Shiko

BB: Kosova me nivelin më të ultë për kreditë të këqija

Kreditë me probleme në vendin tonë gjatë vitit që shkoi shënuan nivelin 6.2%, derisa sipas …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BelgiumBrazil